Totul despre Cupa Dinamo, 19-22 iunie, FRF-Buftea >> Echipe, Rezultate, Program si Clasamente


ENJOY FOOTBALL 3Dintre echipele participante la  cinci categorii de varsta(2001, 2002, 2003, 2004 si 2005) se remarca nume ca Dinamo Bucuresti – Lps Pitesti – Csm Dunarea Giurgiu – Css Slatina – Petrolul Ploiesti –  Css Alexandria – Css Craiova – Juventus Colentina – Lps Mircea Eliade – Unirea Alba Iulia – RegalSport Bucuresti – Viitorul Arges – Voievod Bucuresti.

Fluierul de start al partidelor va fi dat in data de 19.06.2014 incepand cu orele 09:00 din Centru National Sportiv Buftea.

Premiile vor fi inmanate duminica, 22 Iunie 2014, de Gheorghe Hagi.

petrolul 1

GRUPA 2001

Grupa A Grupa B Grupa C Grupa D
1.DINAMO 1. PETROLUL 1. CRAIOVA 1. STEFANESTI
2.PROLUCEAFARUL 2. INITIAL 2. INTER GALAXY 2. DUNAREA GIURGIU
3.ALEXANDRIA 3. PRO TEAM 3. DANILESCU 3. JUVENTUS
4.ASTRA PLOIESTI 4. JUNIORUL 4. BALOTESTI 4. LPS PITESTI
5.ATOMIC BOYS

 

Grupa 2002

Grupa A Grupa B Grupa C
1. DINAMO 1. JUNIORUL 1. VIITORUL ARGES
2. TARGOVISTE 2. PETROLUL 2. DIM SOFT(2003)
3. 3 KID’S 3. PRO TEAM 3. NUCET
4. ALDO SPORT 4. NFL 4. ATOMIC BOYS

 

Grupa 2003

Grupa A Grupa B
1. MIRCEA ELIADE1 1. DINAMO
2. JUNIORUL 2. ARISTON BG.
3. INTER GALAXY 3. TARGOVISTE
4. ASTRA PLOIESTI 4. PETROLUL
5. DUNAREA GIURGIU 5. MIRCEA ELIADE2

 

Grupa 2004

Grupa A Grupa B
1.  ESPANyOL 1. DIM SOFT
2. PROLUCEAFARUL 2.  ALBA IULIA
3. PRO TEAM2 3. VOIEVOD
4. PETROLUL 4. PRO TEAM1
5. TARGOVISTE 5. JUNIORUL

 

Grupa 2005

Grupa A Grupa B
1. DINAMO 1. VIITORUL ARGES
2. ALEXANDRIA1 2.  LPS ELIADE
3. PRO TEAM 2 3. ALEXANDRIA 2
4. PETROLUL 4. PRO TEAM15.CSS1

 

REZULTATELE PRIMEI ZILE  DE COMPETITIE

  • Grupa 2001

DINAMO –  ASTRA PLOIESTI (5-0)

PETROLUL – JUNIORUL (5-1)

DANILESCU – BALOTESTI (0-0)

ATOMIC BOYS – DANILESCU (1-0)

JUNIORUL – PRO TEAM (4-0)

ASTRA PLOIESTI –  ALEXANDRIA (2-1)

STEFANESTI – LPS PITESTI (1-4)

 

  • Grupa 2002

ALDO SPORT – 3KIDS (0-4)

PETROLUL PLOIESTI – NFL (5-1)

DINAMO – TARGOVISTE (3-0)

JUNIORUL – NFL (6-0)

PRO TEAM – PETROLUL (0-12)

VIITORUL ARGES –  ATOMIC BOYS (4-0)

ALDO SPORT – TARGOVISTE (0-6)

DIM SOFT – NUCET (2-2)

 

  • Grupa 2003

M. ELIADE1 – JUNIORUL (0-3)

DINAMO – ARISTON (0-2)

INTER GALAXY – DUNAREA GIURGIU (8-0)

ARISTON BG – M ELIADE2 (3-0)

JUNIORUL – DUNAREA GIURGIU (6-0)

PETROUL – M ELIADE2 (6-0)

ASTRA PLOIESTI – INTER GALAXY (5-1)

TARGOVISTE – PETROLUL (1-2)

 

  •  Grupa 2004

DIM SOFT – JUNIORUL (0-1)

TARGOVISTE – PRO TEAM2 (2-1)

PRO TEAM – PETROLUL (0-3)

PROLUCEAFARUL – TARGOVISTE (3-0)

VOIEVOD – ALBA IULIA (0-3)

PETROLUL – PROLUCEAFARUL (4-0)

 

  • Grupa 2005

VIITORUL ARGES – PRO TEAM1 (4-0)

ALEXANDRIA2 – CSS1 (3-2)

DINAMO – ALEXANDRIA (1-9)

PRO TEAM2 – PETROLUL (1-0)

PRO TEAM1 – ALEXANDRIA (4-2)

PETROLUL – DINAMO (5-3)

VIITORUL ARGES – LPS ELIADE (4-1)

LPS ELIADE – ALEXANDRIA (4-0)

 

FC Petrolul, Pompiliu Stoica - antrenor

FC Petrolul, Pompiliu Stoica – antrenor

*Material realizat cu sprijinul portobucuresti.ro

Acest articol a fost publicat în Stiri copii si juniori și etichetat , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , . Pune un semn de carte cu legătura permanentă.

Lasă un răspuns

Completează mai jos detaliile despre tine sau dă clic pe un icon pentru autentificare:

Logo WordPress.com

Comentezi folosind contul tău WordPress.com. Dezautentificare / Schimbă )

Poză Twitter

Comentezi folosind contul tău Twitter. Dezautentificare / Schimbă )

Fotografie Facebook

Comentezi folosind contul tău Facebook. Dezautentificare / Schimbă )

Fotografie Google+

Comentezi folosind contul tău Google+. Dezautentificare / Schimbă )

Conectare la %s